Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mounti

8. 8. 2008

Ve světě World of Warcraft existuje mnoho dopravních zvířat tzv. Mounti. Mount je zvláštní typ peta, kterého můžete osedlat a vydat se tak na průzkum Azerothu a Outlandu. Hlavní výhoda je ta, že nemusíte jít po svých a pohybujete se mnohem rychleji, ale nemůžete útočit. Jakmile zemřete mount zmizí, ale můžete ho opět vyvolat. V Datadisku Burning Crusade můžete dokonce i létat. Zatím ale pouze v Outlandu.

Informace

Mount je dostupný pro hráče na levelu 40 rychlejší pak na levelu 60. Létající mounti jsou dostupní pouze pro hráče na levelu 70.

Paladinové a Warloci mají speciální mounty, které můžete získat za splnění úkolů. Mount na levelu 40 je prakticky zadarmo.

Každá rasa má svého specifického mounta. Např. orci jezdí na vlcích, pokud chcou i ostatní rasy stejné frakce jezdit na vlcích musí mít s hlavním městem orků (Orgrimmar) tu nejvyšší možnou reputaci (Exalted).

Level 40 mount

 • Cena riding skillu : 90
 • Cena mounta: 10
 • Rychlost: +60%

Level 70 létající mount

 • Cena riding skillu: 800
 • Cena mounta: 100
 • Rychlost ve vzduchu: +60%
 • Rychlost na zemi: +60%

Level 60 epický mount

 • Cena riding skillu : 600
 • Cena mounta: 100
 • Rychlost: +100%

Level 70 epický létající mount

 • Cena riding skillu: 5000
 • Cena mounta: 200
 • Rychlost ve vzduchu: +280%
 • Rychlost na zemi: +100%

Elekkové

Elekk

Elekkové jsou druhy velkých, slonům podobných zvířat s domovem v Draenoru, které Draeneiové zaměstnávají jako mounty. Nacházejí se především v severních a východních částech Nagrandu, kde se potulují neutrální Wild Elekkové (zatímco jsou okrádáni pytláky pro jejich kly a slonovinu). Jižněji, blízko Oshu'gun, už žijí nepřátelští Bull Elekkové.
Rasa: Draeneiové | Přehled mountů

Koně

Kůň

Silné pouto mezí lidmi a jejich válečnými oři existovalo po generace. Nicméně, po pádu Lordaeronu, jen vybrané druhy byly dále šlechtěny. Nejvíce cenění jsou majestátní Evendales z Elwynn Forestu, slavní pro svou oddanost a dokonce i povahu. Tyto koně nepatří mezi nejlevnější, ale za to odmění své jezdce rychlostí a vytrvalostí.
Rasa: Lidé | Přehled mountů

Mechanostrider

Mechanostrider

Revoluční mechanostrider považují gnomové za vrchol svého inženýrského umění. Je zkonstruován za pomocí nejmodernější techniky. Díky tomu je zaručena spolehlivost a vytrvalost. Někteří tvrdí, že mechanostrider není plnohodnotný dopravní prostředek. Podle gnomů je však v rukách zkušeného jezdce lepší než i ten nejlépe vycvičený živý mount.
Rasa: Gnomové | Přehled mountů

Panteři

Panter

Předtím, než byli ochočeni vojenskou hlídkou a vycvičeni jako mounti, byly pumy z Kalimdoru považovány za nejstrašnější stvoření na kontinentě. I když mnoho z těchto velkých predátorů stále slídí v temných lesích elfské domoviny, ti nejlepší, vybíráni podle své rychlosti a hbitosti, teď slouží pro ty, kteří jsou dost zkušení na to, aby na nich mohli jezdit.
Rasa: Noční elfové | Přehled mountů

Berani

Beran

Známí svým chlupatým kožichem a velkými rohy, horští berani z Barak Tor’olu jsou obyčejná ale pyšná zvířata, jejich odvaha odpovídá té trpasličí. I když tato přátelská zvířata postrádají divokost, kompenzují to neobvyklou vytrvalostí a silou. Jejich silná kůže jim pomáhá překonávat mrazivé větry Khaz Modanu a ostré drápy horských bestií, které obývají tuto oblast.
Rasa: Trpaslíci | Přehled mountů


Hawkstrider

Pštros

Hawkstrider volně přeloženo jako Pštros. Původní jméno bylo však bazilišek, ale později bylo změněno, i když toto mýtické zvíře zůstalo inspirací. Jak již jméno naznačuje patří do skupiny Striderů, ačkoliv jeho peří je hustší a zářivější. Vyskytuje se v mnoha jasných barvách a má tenký, zakřivený zobák a ohnivé oranžové oči. Hawkstrider je starý na to, aby mohl létat.
Rasa: Krvaví elfové | Přehled mountů

Koda

Kodo

Neexistuje žádné jiné zvíře, které má sílu a vitalitu k tomu aby mohlo nést taurena do bitvy. Tuto úlohu zvládnou pouze vznešená koda. Rychlejší a mírně menší než jejich vzdálení příbuzní, přesto však prokazují stejnou odolnost a nebojácnost jako jejich divocí krajané. Říká se, že pouze ti nejčestnější taureni mohou získat náklonnost k těmto majestátným zvířatům.
Rasa: Taureni | Přehled mountů

Raptoři

Raptor

Barbarská zuřivost fascinovala trolly z klanu Darkspears ihned po jejich příchodu. Domnívali se, že raptor je nejlepší lovec, a proto si ho zvolili za svůj dopravní prostředek. Zkrocený raptor je také jeden z nejvíce ceněných symbolů mezi trolly; mnoho trollů zahynulo ve snaze zkrotit tyto rychlé a smrtelné lovce, vlastnit jednoho z nich je proto ohromná čest.
Rasa: Trollové | Přehled mountů

Nemrtví koně

Nemrtvý kůň

Ani vznešení oři, kteří podlehli moru pohromy si neužijí klid v rukou nemrtvých kteří si říkají Forsaken. Pomocí temné alchymistické směsi a černokněžnictví – Královská Lékařská Společnost zvýšila počet uhynulých koní aby mohli sloužit pomstychtivým nemrtvým jako mounti. Tito nemrtví koně jsou stejné silní jako byli za života ale zato mnohem pružnější.
Rasa: Nemrtví | Přehled mountů

Vlci

Vlk

Vlci pocházejí ze všech koutů Azerothu. Žijí na každém známem kontinentě a mají širokou škálu poddruhů a zvyků. Ačkoliv jsou velmi nepřátelští pokud jim někdo vstoupí do jejich teritoria, několik unikátních vlčích smeček se v posledních letech spřátelilo s hordou. Tato divoká a vychytralá zvířata našla domov mezi orky, kteří obdivují jejich odolnost a instinkty predátora.
Rasa: Orkové | Přehled mountů


Paladin

Paladinský mount

Má vznešeného ducha a záludnou inteligenci neobvyklou pro jeho druh, Warhorse je královský kůň, kterého si může vyvolat jen Paladin. Jakmile slíbí svou věrnost pánovi, který je toho hoden, je Warhorse loajální mount a stálý společník s oddaností se kterou se mu jeho menší bratranci nemůžou rovnat. Warhorse je více než jen kůň je to neúnavný komplic, který přepravuje paladina aby porazil veškeré zlo. | Přehled mountů

Warlock

Warlocký mount

Rozlehlé pláně Desolace byli kdysi domovem pro jedinečnou rasu koní příliš pyšná na to aby tolerovala jezdce. Přesto právě tato svéhlavá domýšlivost lákala starší z Rady Stínu, kteří zkrotili tyto vznešené koně a ti teď slouží černokněžníkům při jejich strašlivých rituálech. Ačkoliv je dokáží udržet ve formě, démonické energie jim koluji v žilách a stali se z nich koně s hořícíma nohama a očima, kteří vydechují oheň. | Přehled mountů


Windrider

Wyverna mount

Lví hlava a tělo, netopýří křídla a štíří ocas. Wyverny, vnímavá stvoření jejichž domovem je Kalimdor se odjakživa chtěli spojit s Hordou obklopenou šamanskými vůdci. Obdivovali totiž jejich čest a vítězství. Svůj původ sdílí s draky a gryphony. Windridery si můžete koupit u Dama Wildmane, Shadowmoon Village, v lokaci Shadowmoon Valley.
Frakce: Horda | Přehled mountů

Gryphon

Gryphon mount

Mocní gryphoni z Aerie Peak pomohli Allianci v časech, kdy to bylo zapotřebí. Z části orel, z části lev, tato hrdá stvoření jsou symboly vznešenosti a odvahy Alliance. Gryphoni byli poprvé osedláni trpaslíky, když bojovali proti armádě rudých draků vedené orky. Gryphony si můžete koupit u Brunn Flamebeard, Wildhammer Stronghold, v lokaci Shadowmoon Valley.
Frakce: Aliance | Přehled mountů

Netherwing Drake

Netherwing mount

Dva roky po konci druhé války, černý drak Deathwing cestoval skrz Dark Portal do orkské domoviny Draenor a ukryl zde několik vajec. Když Ner’zhul nedbale otevřel mnoho nových portálů do Draenoru, magické síly téměř roztrhly tento svět. Energie uvolněné během této katastrofy změnily Deathwingovy vejce -> Nether Drake: Éterický drak jehož tělo čerpá energii z Twisting Nether.
Frakce: Netherwing | Přehled mountů

Nether Ray

Nether Ray mount

Bytost původem z Outlandu. Nether Ray má tělo podobné rejnoku a dlouhý ocas. Podél celého těla má jasně barevné pruhy. I když není nějak extra velký, jeden obrovský exemplář byl prý spatřen dobrodruhy v Zangarmarsh. Cenarion Expedition hledá důkazy o existenci této bytosti. Nether Ray se vyskytuje v lokacích Netherstorm, Zangarmarsh a Shadowmoon Valley.
Frakce: Sha'tari Skyguard | Přehled mountů

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Podívejte se na nejnovější způsob, jak vydělat fantastický zisk. Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

(Henryboork, 28. 11. 2020 12:31)

Bohatí lidé jsou bohatí, protože používají tohoto robota.
Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

Vydělat peníze na internetu pomocí tohoto robota. Opravdu to funguje! Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

(Henryboork, 28. 11. 2020 12:09)

Udělejte z laptopu finanční nástroj s tímto programem.
Odkaz - - https://is.gd/HWDxGZ

Je nejlepší čas vypustit robota, aby získal víc peněz. Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

(Henryboork, 28. 11. 2020 5:22)

Nemáš peníze? Je snadné si je vydělat online.
Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

Robot je nejlepší řešení pro každého, kdo chce vydělat. Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

(Henryboork, 28. 11. 2020 5:17)

Zjistěte, jak nejjednodušším způsobem vydělávat peníze.
Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

Připojte se ke společnosti úspěšných lidí, kteří zde vydělávají peníze. Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

(Henryboork, 27. 11. 2020 19:45)

Věřte svému dolaru robotovi a uvidíte, jak vyroste na 100 dolarů.
Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

Finanční Robot pracuje pro vás, i když spíte. Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

(Henryboork, 27. 11. 2020 19:45)

Potřebuješ peníze? Dá se sem snadno dostat?
Odkaz - - https://moneylinks.page.link/6SuK

Vydělávat peníze 24/7 bez jakéhokoliv úsilí a dovedností. Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

(Henryboork, 27. 11. 2020 19:26)

Věřte finančnímu robotovi, že zbohatne.
Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

What artists do you like? I like Mojoheadz label!!

(Clefarekdreag, 27. 11. 2020 17:43)

I like MojoHeadz. https://www.instagram.com/mojoheadzrecords/ Mojoheadz’s LA-based label has been responsible for releases that have not only taken clubland by storm, but also the greater music universe.Check it review...

Make your laptop a financial instrument with this program. Link - https://is.gd/HWDxGZ

(Henryboork, 27. 11. 2020 13:37)

Still not a millionaire? The financial robot will make you him!
Link - https://is.gd/HWDxGZ

1 Koukni na toho nového robota. Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

(Henryboork, 27. 11. 2020 11:50)

Malé investice mohou rychle přinést tuny dolarů.
Odkaz - - https://is.gd/HWDxGZ

News 2020 2021

(JosephMom, 27. 11. 2020 8:01)

Настоящий секс по телефону - 8-809-505-6673! https://sexcall.online/ Платы за межгород нет! Круглосуточно! 100% конфиденциально! Абсолютно легально, честно, без подписок, обмана и скрытых платежей! И самое главное - никаких запретов и ограничений! Любые сексуальные фантазии

Nemáš peníze? Vydělej si to online. Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

(Henryboork, 27. 11. 2020 7:32)

Robot je nejlepší řešení pro každého, kdo chce vydělat.
Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

Money, money! Make more money with financial robot! Link - https://is.gd/HWDxGZ

(Henryboork, 27. 11. 2020 6:36)

Financial robot is the best companion of rich people.
Link - https://is.gd/HWDxGZ

Attention! Financial robot may bring you millions! Link - https://is.gd/HWDxGZ

(Henryboork, 27. 11. 2020 5:46)

Looking for an easy way to make money? Check out the financial robot.
Link - https://is.gd/HWDxGZ

Každý si může vydělat tolik, kolik chce žalovat toho robota. Odkaz - https://moneylinks.page.link/6SuK

(Henryboork, 27. 11. 2020 1:08)

Jedno kliknutí robota ti může přinést tisíce babek.
Odkaz - https://moneylinks.page.link/6SuK

Test, just a test

(XRumerTest, 26. 11. 2020 22:56)

Hello. And Bye.

My víme, jak udělat naši budoucnost bohatou a ty? Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

(Henryboork, 26. 11. 2020 17:33)

Kup si všechno, co chceš vydělávat online.
Odkaz - - https://moneylinks.page.link/6SuK

Nechte robota, ať vám přinese peníze, zatímco budete odpočívat. Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

(Henryboork, 26. 11. 2020 16:35)

My víme, jak zbohatnout a ty?
Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

Dokonce i dítě ví, jak vydělat peníze. Opravdu? Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

(Henryboork, 26. 11. 2020 16:08)

Nemusíte se bát o budoucnost, pokud použijete tohoto finančního robota.
Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

Online příjem je nejjednodušší způsob, jak vám splnit sen. Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

(Henryboork, 26. 11. 2020 14:27)

Nechte své peníze vyrůst do hlavního města s tímto robotem.
Odkaz - - https://is.gd/HWDxGZ


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37

následující »